O firmie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, z siedzibą w Nowym Sączu, działającą na terenie całej Polski od 2003 roku. Przez ten czas, dzięki rzetelnemu, fachowemu i uczciwemu podejściu do wykonywanej pracy zdobyliśmy, mamy nadzieję, zaufanie naszych Klientów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, szczegółowo analizując wszystkie okoliczności mające lub mogące mieć wpływ na ostateczny wynik.

Mając na uwadze dobro naszych Klientów, swoją pracę wykonujemy z poszanowaniem obowiązujących przepisów oraz z zachowaniem reguł etycznych. Usługa w formie rzeczoznawca majątkowy w naszym wykonaniu to przede wszystkim dołożenie wszelkich starań, aby sporządzane przez nas opracowania były czytelne i zrozumiałe. Staramy się bezustannie kształcić i podnosić kwalifikacje, dzięki czemu serwis jaki zapewniamy, stale ewoluuje. Krótko mówiąc jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy odpowiadając na

zapotrzebowanie galopującego wręcz rynku nieruchomości, świadczą na rzecz klientów indywidualnych i korporacyjnych profesjonalne usługi z zakresu szacowania wartości nieruchomości i consultingu w najlepszy sposób w jaki może świadczyć profesjonalny rzeczoznawca majątkowy. Na przestrzeni kilku lat działania na rynku nieruchomości w Polsce i kilku lat śledzenia analogicznych rynków na świecie, mamy pełną świadomość, że sekret rozwoju i konkurencyjności to ciągła dbałość o jakość świadczonych usług. Obejmując obszarem działania cały kraj i współpracując z wieloma rzeczoznawcami jesteśmy świadkami rozwoju rynku w Polsce i jest to wiedza nie do przecenienia. Ciągle staramy się na tej podstawie przewidywać zachowania rynku, w różnych segmentach, dlatego konstruując naszą firmę nazwaliśmy się doradcami majątkowymi choć nasz zespół to głównie rzeczoznawcy majątkowi oraz specjaliści z wielu dziedzin pokrewnych.

Staramy się działać kreatywnie i z otwartością odpowiadać na potrzeby Klienta. To jest po części naszą misją. Oprócz tego zależy nam bardzo, aby rzeczoznawca majątkowy kojarzony był z niezależnością i profesjonalizmem. Miło nam będzie dowieźć tego wykonując dla Państwa usługi.